Szkolenia Eksportowe – wyniki, opinie klientów, referencje – podsumowanie


Witajcie,

Rok 2018 przyniósł dla nas wiele zmian i dużych wyzwań w zakresie wspierania eksporterów.

Jesteśmy niezmiernie dumni udało się osiągnąć tak wiele pomagając przy tym licznym firmom w ekspansji zagranicznej, tworzeniu strategii eksportowych budowaniu modeli biznesowych.

Wraz z różnymi przedsiębiorcami udało się wejść na nowe rynki: Algierii, Iranu, Nigerii, Arabii Saudyjskiej, Łotwy, Gruzji, wzmocnić sprzedaż i uzdrowić biznesy na wielu rynkach takich jak Białoruś, Ukraina, Armenia, Tunezja, czy Emiraty Arabskie.

Przeprowadziliśmy mnóstwo szkoleń eksportowych, coachingów i mentoringów dla eksporterów.

Po podliczeniu średniej ocen przedsiębiorców roczna średnia wyszła nam na fantastycznym poziomie 5,47 pkt. (w skali 1-6)

To niesamowite uczucie kiedy uczestnicy Twoich szkoleń czy projektów doradczych wracają do Ciebie z informacją, że dostali dużą wartość do zastosowania w swoich biznesach. Dzięki temu chce się przeć dalej i tworzyć nowe rozwiązania.
Pozwolę sobie podzielić się paroma wycinkami z ostatnich opiniami:

„…Pan Grzegorz zaprezentował wiele przydatnych narzędzi w budowaniu strategii i pozyskiwaniu partnerów zagranicznych..“

„…Niezmiernie cenne było to, że omawiane zagadnienia Grzegorz zilustrował przykładami z własnej praktyki. Wiedza merytoryczna, jak i efektywny sposób jej przekazywania zostały ocenione przez uczestników bardzo wysoko…”

„..wystąpienie Grzegorza Bratka uzyskały najwyższe noty zarówno w obszarze wartości merytorycznej, komunikatywności, jak i przydatności w pracy..”

„..sesje coachingu eksportowego z Panem Grzegorzem pozwoliły nam wzmocnić naszą strategię, ułożyć współpracę z partnerami zagranicznymi, lepiej negocjować..”

„..Miałem przyjemność być uczestnikiem szkolenia o nazwie “Skuteczne negocjacje międzynarodowe gwarantem, sukcesu na rynkach zagranicznych” 

„Osobą prowadzącą był Grzegorz Bratek. Szkolenie było wręcz pozytywnie “przeładowane” dużą ilością wiedzy oraz masą przykładów z bogatego doświadczenia zawodowego Grzegorza, dzięki temu łatwiej będzie zastosować teorię w praktyce i można to zrobić natychmiast po powrocie do firmy. Urzekło mnie również to, że całość była bardzo mocno osadzona w kontekście strategicznym każdego przedsiębiorstwa… Absolutnie, polecam z całą odpowiedzialnością..”

„Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu eksportowym prowadzonym przez Pana Grzegorza Bratka. Ogromne doświadczenie Pana Grzegorza, wieloletnia praktyka oraz całe pasmo sukcesów na rynkach zagranicznych powodują, że czas podczas szkolenia po prostu “przeleciał” … Jak to mówią, jak się uczyć, to tylko od najlepszych, a więc mam nadzieję, do zobaczenia w krótce na kolejnym szkoleniu Panie Grzegorzu”

“Grzegorz jest osobą, która z bardzo dużym zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy oraz prowadzonych wystąpień. Jego prelekcje są bardzo dynamiczne i bardzo merytoryczne. Potrafi zaciekawić słuchaczy oraz zaktywizować ich do dyskusji. Współpraca z Grzegorzem to czysta przyjemność, jest człowiekiem słownym, terminowym oraz bardzo sumiennym w kwestii przygotowania swoich prezentacji i wystąpień…“

Grzegorz is an expert in the subject of exporting to Asia. His knowledge is not taken from books or training, but from day to day business activities. He is also very open & efficient in transferring his knowledge to the students. Without any doubts, I recommend him as an export specialist as well as a good trainer.“

„I had the pleasure of working with Grzegorz during the International Conference for Exporters…. Grzegorz showed true professionalism and engaged himself in every stage of the project showing his expertise. His lectures received the most positive feedback from the conference participants. He was well-prepared and had a great connection with the audience. He also moderated a debate with representatives from Germany, China and Spain. He was always smiling! I wholeheartedly recommend Grzegorz.”

 

„Byłem uczestnikiem szkolenia z tematyki przygotowywania strategii eksportowej przeprowadzonego przez Grzegorza. Świetne połączenie teorii z praktycznymi przykładami z własnej kariery zawodowej. Z całą pewnością jest specjalistą w zakresie handlu międzynarodowego i wysokiej klasy szkoleniowcem. Przekazywana przez niego wiedza ma zawsze kontekst praktyczny, nie tylko teoretyczny. Z czystym sumieniem mogę rekomendować jego osobę każdej firmie chcącej przeszkolić pracowników w zakresie handlu międzynarodowego oraz stosunków międzykulturowych.“

Mam nadzieję, że w 2019 będziemy mogli dalej pomagać Wam w rozwijaniu biznesów za granicą i podnoszeniu eksportu na wyższy

 

Życzę Wam skutecznego zdobywania rynków zagranicznych

Autor:
Grzegorz

GRZEGORZ - Dyrektor Zarządzający firmy konsultingowej Eurospektrum, twórca zespołu Export-Experts oraz platformy dla Eksporterów szkolenia-eksportowe.pl ; Wieloletni menedżer sprzedaży eksportowej w czołowych firmach polskich (m.in: AMICA S.A., FagorMastercook S.A., Global Cosmed, Kosmet-Rokita) i zagranicznych: Fagor Electrodomesticos (Hiszpania);  Zeigler Bross (USA), FagorBrandt (Francja). Posiadam ponad 19 letnie doświadczenie we wprowadzaniu marek polskich i międzynarodowych na rynki zagraniczne oraz bogate doświadczenie w konsultingu międzynarodowym. Prowadziłem negocjacje w ponad 40 krajach zarówno dla światowych graczy jak i średnich firm lokalnych, podnosząc sprzedaż łącznie o ponad 300 mln zł. Byłem odpowiedzialny za tworzenie, negocjowanie i egzekwowanie wielu kontraktów międzynarodowych. Od wielu lat zajmuję się usprawnianiem działań eksportowych, budowaniem strategii rozwoju eksportu, tworzeniem modeli biznesowych współpracy zagranicznej, rozwijaniem nowych kanałów sprzedaży za granicą.