Opinie klientów

Dowiedz się co robimy na co dzień

Sebastian Wilk
Sebastian Wilk
Prezes/ZENonVR

Szkolenia z Grzegorzem Bratkiem to rewelacyjne doświadczenie i mega doping dla naszej firmy. Super kontaktowy człowiek, w 100% zaangażowany w naszą sprawę. Teoria zajmuje nam mniej niż 5% czasu, reszta to praktyczne analizy naszej sytuacji wraz z pomysłami na konkretne działania a nawet planami ich realizacji. W wyniku naszej współpracy wdrażamy wspólnie innowacyjny biznes w oparciu o VR dla eksporterów oraz na rynki zagraniczne. Oczywiście gorąco POLECAM !!

Krzysztof Liszkowicz
Krzysztof Liszkowicz
Dyrektor Zarządzający/ PRAVDA S.A.

Grzegorz to jeden z najlepszych specjalistów jeżeli chodzi o zarządzanie sprzedażą i negocjacje z klientami (szczególnie tymi trudnymi). Dodatkowo umiejętność przekazania w sposób energetyczny tego podczas szkolenia powoduje, że człowiek po szkoleniu Grzegorza nabiera wiatru w żagle i od razu leci zdobywać nowe kraje eksportowe.

Z całą odpowiedzialnością polecam Grzegorza, jego szkolenia i konsultacje

Sylwia Subotowicz
Sylwia Subotowicz
Head of International Customer Service/SMSAPI

Szkolenie z negocjacji międzynarodowych było bogate merytorycznie i przeprowadzone w sympatycznej atmosferze. Pan Grzegorz Bratek podszedł do każdego z uczestników bardzo indywidualnie. Najpierw poznał realia i wyzwania dnia codziennego by później wspólnie znaleźć rozwiązanie. Przekazywał wiedzę na konkretnych przykładach z pracy z klientem zagranicznym. Serdecznie polecam.

Lidia Botwinionek
Lidia Botwinionek
Managing Director/Abatec Sp.z o.o.

Miałam wielką przyjemność być uczestniczką cyklu szkoleń przygotowanego przez Grzegorza dla naszej firmy. Szkolenia dotyczące zagadnień eksportowych były przeprowadzone bardzo profesjonalnie z wielkim zaangażowaniem, a do tego w bardzo miłej atmosferze. Grzegorz wykazał się świetnym przygotowaniem merytorycznym przekazując bogatą wiedzę w sposób przystępny ze względu na liczne “przykłady z życia”. Nieoceniona jest wiedza szkoleniowca PRAKTYKA ! Zostało poruszonych wiele aspektów ważnych w eksporcie, co jestem przekonana pozwoli nam na efektywniejszą pracę na arenie międzynarodowej. Mimo, że firma osadzona jest głównie w sprzedaży międzynarodowej juz od wielu lat – Grzegorz umiejętnie przedstawił nam na co powinniśmy zwrócić uwagę, co poprawić, a co jeszcze wdrożyć w aktualnych procedurach. Dyskusjom nie było końca 😉 Ogromne przygotowanie merytotyczne Grzegorza sprawiło, że wiele pomysłów zakiełkowało w mojej głowie, a o to przecież chodzi ! Serdecznie polecam jego osobę, bo na jego szkoleniach na pewno każdy znajdzie coś wartościowego dla siebie i swojego biznesu. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję !

Krzysztof Borowy
Krzysztof Borowy
Director of Startegy Development/INVENTIA Sp. z o.o.

I highly recommend cooperation with Grzegorz.

He is primarily a wide experience in many markets, also outside Europe.

Training with a huge number of case studies gives a better visualization of the discussed topis. At the end of the training, a solid portion of materials and recommended books. Grzegorz is a bomb of positive ideas. Very good invested time and money!

Ilona Małuszyńska
Ilona Małuszyńska
Koordynator ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta/Meringer Sp.z o.o.

Z przyjemnością potwierdzam, że uczestniczyłam w szkoleniu zamkniętym w zakresie „Efektywnej sprzedaży i negocjacji” prowadzonym przez Profesjonalistę w tej dziedzinie Grzegorza Bratka.

W mojej ocenie szkolenie zostało przeprowadzone w profesjonalny sposób, dopasowane do naszych potrzeb, a bogate doświadczenie, wysokie zaangażowanie i pozytywna energia Trenera Grzegorza stworzyło atmosferę sprzyjającą dyskusji i rozwiązywaniu istotnych dla uczestników zagadnień.

Atutem szkolenia była warsztatowa część, w której mieliśmy możliwość aktywnego udziału w rozwiązywaniu cas-ów, studiów przypadku dopasowanych do potrzeb naszego przedsiębiorstwa. Szkolenie zaowocowało poszerzeniem wiedzy oraz umiejętności uczestników z zakresu skutecznych negocjacji, obrony ceny i sprzedaży.

Ponadto śmiało mogę potwierdzić, że Grzegorz prezentuje wysoką wiedzę popartą bogatym doświadczeniem w zakresie sprzedaży i negocjacji. Grzegorz podzielił się dużą ilością przykładów z bogatego doświadczenia dzięki czemu przybliżył nam kwestie prowadzenia skutecznych rozmów z Klientami na temat efektywnej współpracy. Wartościowe i praktyczne wskazówki doświadczonego Trenera wykorzystujemy podczas naszej codziennej pracy, by zwiększać Satysfakcję naszą oraz naszych Klientów.

Zdecydowanie polecam nawiązanie współpracy z Grzegorzem Zespołom, które chcą rozwinąć swój biznes w kraju oraz na arenie międzynarodowej.

Piotr Bartosz
Piotr Bartosz
Project Manager/MORAD Sp.z o.o.

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Pana Grzegorza Bratka. Ogromne doświadczenie Pana Grzegorza, wieloletnia praktyka oraz całe pasmo sukcesów na rynkach zagranicznych powodują, że czas podczas szkolenia poprostu “przeleciał” pozostawiając ogromny niedosyt wiedzy.

Jak to mówią, jak się uczyć, to tylko od najlepszych, a więc mam nadzieję, do zobaczenia w krótce na kolejnym szkoleniu Panie Grzegorzu.

Lukasz Mlynarz
Lukasz Mlynarz
Marketing&Export Sales Support/ABBATEC

Miałem przyjemność wziąć udział w cyklu szkoleń nt. zdobywania rynków zagranicznych, zorganizowanym przez Pana Grzegorza dla naszej firmy.

Wiedza, którą nam przekazał była bardzo pomocna i cenna. Poparta doświadczeniem i co ważne – konkretnymi przykładami. Otrzymaliśmy solidną dawkę informacji, którą na pewno będziemy efektywnie wykorzystywać. Podobał mi się sposób prowadzenia szkolenia, atmosfera oraz wartość merytoryczna. Były pytania oraz dyskusje. Pojawiły się także pomysły usprawnienia pewnych procesów wewnętrznych, co tylko potwierdza jak ważne dla nas było to szkolenie.

Polecam wszystkim, którzy planują podbijać rynki zagraniczne lub już działają w eksporcie i chcieliby dowiedzieć się co robić dobrze, jakich błędów unikać i co na nich czeka w świecie eksportu i nie tylko.

Tomasz Dziuk
Director of Procurement/Zaklady Miesne Silesia SA (Cedrob Group)

Grzegorz is an expert in the subject of exporting to Asia. His knowledge is not taken from books or training, but from day to day business activities. He is also very open & efficient in transferring his knowledge to the students. Without any doubts, I recommend him as an export specialist as well as a good trainer.

Mariusz Charmuszko
Właściciel/PROMATIC&DPM Polska Sp. z o.o.,Sp.K

Miałem przyjemność współpracy z Panem Grzegorzem i firmą Export Experts. Gorąco polecam szczególnie dla tych firm, które doszły do pewnego etapu rozwoju w swojej branży i potrzebują nieco innego “spojrzenia” na biznes. Tak było w moim przypadku. Plan działania na kolejne 2 lata został wdrożony!!!

Agnieszka Kwiatkowska-Stenzel

Uczestniczyłam w szkoleniu oraz konsultacjach online dotyczących negocjacji. Byłam pod ogromnym wrażeniem wiedzy Pana Grzegorza, a w czasie konsultacji również jego zaangażowania we wcześniejsze poznanie firmy, której konsultacje dotyczyły. Szkolenie było prowadzone w sposób ciekawy i angażujący uczestników. Przeplatanie prezentacji ciekawymi przykładami z własnej pracy zawodowej ułatwiało utrzymanie uwagi na szkoleniu oraz ułatwiało zapamiętywanie informacji. Kontakt po szkoleniu, jak i po konsultacjach wzorowy. Serdecznie polecam szkolenia Pana Grzegorza Bratka.

Artur Rabiej
Developement and Export Manager/KOTAR Sp. z o.o

Bardzo ciekawe szkolenia (nie pierwsze i nie ostatnie). Widać, że prowadzący ma duże doświadczenie w tym o czym mówi. Wiedza, doświadczenie i dobry kontakt z grupą. Szkolenia bardzo pomocne w uzyskaniu, poszerzeniu i ugruntowaniu wiedzy. Duże pięć!

Marcin Jaworski
Prezes Zarządu/KOTAR Sp. z o.o.

Bardzo profesjonalnie zorganizowane szkolenia, przystępny sposób przekazania wiedzy, wiele praktycznych porad, które można wykorzystać w codziennej pracy. Polecam.

Arkadiusz Piotrowski
Dyrektor Handlowy/KOTAR Sp. z o.o.

Kolejne bardzo ciekawe szkolenia (nie pierwsze i nie ostatnie) w super atmosferze. Grzegorz ma ogromne doświadczenie i świetnie przekazuje swoją wiedzę. Szkolenia bardzo pomocne, nasz zespól uzyskał bardzo dużo nowych informacji na temat sprzedaży w handlu międzynarodowym. Dziękujemy!!

Michał Komarnicki
Dyrektor Handlowy/ZENonVR

Zdecydowanie polecam Grzegorza Bratka i wykonywane przez niego proeksperckie szkolenia. Grzegorz potrafi w niezwykły sposób podzielić się nabytym przez lata praktyki bezcennym doświadczeniem.
W porównaniu z innymi sztywnymi i nudnymi szkoleniami, w których kilkakrotnie uczestniczyłem, szkolenie Grzegorza jest bogatsze merytorycznie, bardziej angażujące i skuteczniejsze. Grzegorz jest prawdziwym szkoleniowcem z powołania. Świetnie przygotował naszą firmę do wejścia na rynki zagraniczne uzupełniając równolegle wiedzę naszego zespołu na temat technik sprzedażowych i negocjacyjnych. To wszystko przebiegło w miłej i przyjaznej atmosferze.

Patryk Pietrzakowski
Adler Europe Group

Jestem po szkoleniu, które prowadził Pan Grzegorz Bratek. Podczas szkolenia widać było, że Pan Grzegorz był dobrze przygotowany, ponieważ zapoznał się wcześniej ze specyfiką naszej firmy. Duży plus za to. Szkolenie było na wysokim poziomie. To nie był typowy wykład tylko bardziej koleżeńska rozmowa z pracownikami naszej firmy. Wymiana doświadczeń z prowadzącym prowadziła do uzyskania ciekawych rozwiązań, które warto stosować w handlu. Nie za wiele teorii, a zdecydowanie więcej praktycznych przykładów. Tak trzeba dziś szkolić aby było ciekawie, skutecznie i profesjonalnie. Tak trzeba szkolić aby móc polecić Pana Grzegorza, każdemu kto jest chętny na nową wiedzę. Ja szczerze polecam!

Robert Nowak
Właściciel/ NOVUS Robert Nowak

Szkolenia prowadzone przez p.Grzegorza Bratka z firmy Export Experts – Szkolenia Eksportowe, cechują się wysokim poziomem merytorycznym, który poparty jest wieloma praktycznymi przykładami.

GORĄCO POLECAM!

Dawid H.
Adler Europe Group

Panie Grzegorzu, bardzo dziękujemy za profesjonalne szkolenie. Wiedza poparta doświadczeniem, praktyczne wskazówki i rozwiązania, które osobiście od razu zacząłem stosować. Życiowe spojrzenie na biznes – Super!

Mirosław Łukasik
Mirosław Łukasik
Director for Business Development and Key Customers/PebekDesign

Grzesiek jest profesjonalistą, który łączy swój profesjonalizm z relacyjnym podejściem do Współpracownika, Kontrahenta, czy Rozmówcy. Dzieli się chętnie swoim ogromnym doświadczeniem i wiedzą, które przekazuje w sposób zrozumiały. Sam nie mogę się doczekać, kiedy znowu będziemy współpracować! Zdecydowanie rekomenduję Grześka jako solidnego Partnera biznesowego!

Hanna Groblica
Commercial Director/Multistal&Lohmann sp. z o.o.

Serdecznie polecam współpracę z Grzegorzem! Miałam niesamowitą przyjemność brać udział w bardzo profesjonalnym szkoleniu prowadzonym przez Grzegorza, które bardziej przypominało partnerską wymianę doświadczeń i uświadamianie nam potencjału własnego rynku, niż szkolenie w dosłownym znaczeniu. Ogromna wiedza, niesamowite doświadczenie oraz naturalna umiejetność dzielenia się nimi sprawiły, że dwudniowe spotkanie było niezwykłym przeżyciem! Dzięki Grzegorzowi zakiełkowało kilka pomysłów na rozszerzenie eksportowych horyzontów. Szczerze polecam!

Zapisz się na Newsletter Eksportowy i bądź na bieżąco z naszymi wskazówkami, narzędziami i rozwiązaniami dla eksporterów

Please wait...

Thank you for signing up!

Certyfikaty i Partnerzy