Opinie klientów

Dowiedz się co robimy na co dzień

Tetiana Gurnevych, Export Director, WAWEL S.A.
Tetiana Gurnevych, Export Director, WAWEL S.A.

Pracowaliśmy z Grzegorzem nad cyklem szkoleń w zakresie pozyskiwania partnerów zagranicznych oraz zwiększenia efektywności sprzedaży eksportowej. Grzegorz jest coach’em-praktykiem, który umiejętnie dzieli się wiedzą i bardzo precyzyjnie odnajduje aspekty, które można ulepszyć. Coach, który ma dobre „flow sprzedażowe” i buduje w zespole poczucie siły i pewności. Osoba z ogromnym doświadczeniem, wiedzą i cierpliwością. Pomaga w przygotowaniu strategii rynków, wybraniu docelowej grupy klientów, przedstawia jak w atrakcyjny sposób podawać informację, jak wyróżnić się na tle konkurencji, rozpoznać faktyczne potrzeby klienta. Grzegorz uczył zespołu myślenia globalnego i strategicznego oraz pracował z nami nad poszczególnymi case’ami praktycznymi. Dziękujemy za zaangażowanie i tak obszerny kurs treningowy. To była duża pigułka wiedzy.

Radosław Zając
Radosław Zając
Kierownik Działu Eksportu/ VanKing Sp. z o.o.

Przeszliśmy z Grzegorzem kilkudniowe szkolenie eksportowe i zdecydowanie był to bardzo cenny czas! Otrzymaliśmy ogrom wiedzy, technik oraz narzędzi, od podstawowych do bardziej zaawansowanych. Mimo, że jesteśmy eksporterem od wielu lat, to Grzegorz uświadomił nas o istnieniu narzędzi czy sposobów działania, których wcześniej nie stosowaliśmy, a mają ogromny potencjał. Poza wysokim poziomem merytoryki, Grzegorz jest osobą, z którą współpracuje się z przyjemnością. Nie obawia się trudnych tematów i dąży do ich wyjaśnienia. Potrafi stworzyć super atmosferę podczas szkolenia oraz zachęcić wszystkich uczestników do aktywności. Polecam Grzegorza i Export-Experts!

Joanna Telka-Dudkowska
Joanna Telka-Dudkowska
Wiceprezes/Telka SA

Mam to ogromne szczęście korzystać z wiedzy i umiejętności Grzegorza. Merytorycznie i w ciekawy sposób mój zespół prowadzony jest do sukcesu w sprzedaży zagranicznej. Szkolenie zostało uszyte i zoptymalizowane do potrzeb mojej firmy. Bardzo polecam.

Katarzyna Omelańska
Katarzyna Omelańska
Export Area Sales Manager/HURTEL

Grzegorz to nie tylko profesjonalista w temacie rynków zagranicznych ale także niekwestionowany specjalista jeśli chodzi o sprzedaż, strategię oraz negocjacje. Szkolenie oparte na bogatym doświadczeniu prowadzącego, interaktywną część warsztatową oraz praktyczne wskazówki doskonale wpasowało się w potrzeby mojego teamu. Dodatkowe punkty za indywidualne podejście, zdolności motywacyjne oraz energię, które natychmiastowo przełożyły się na szereg nowych pomysłów oraz gotowych rozwiązań w kwestii usprawnienia naszej pracy! Dziękujemy raz jeszcze i mam nadzieję do zobaczenia!

Każdy kto poszukuje nowoczesnych szkoleń w zakresie exportu trafił we właściwe miejsce. Wspaniali trenerzy, profesjonalizm, dużo zajęć praktycznych, oraz elastyczność w dopasowaniu oferty to tylko kilka z nielicznych zalet Export Experts!

Krzysztof Liszkowicz
Krzysztof Liszkowicz
Dyrektor Zarządzający/ PRAVDA S.A.

Grzegorz to jeden z najlepszych specjalistów jeżeli chodzi o zarządzanie sprzedażą i negocjacje z klientami (szczególnie tymi trudnymi). Dodatkowo umiejętność przekazania w sposób energetyczny tego podczas szkolenia powoduje, że człowiek po szkoleniu Grzegorza nabiera wiatru w żagle i od razu leci zdobywać nowe kraje eksportowe.

Z całą odpowiedzialnością polecam Grzegorza, jego szkolenia i konsultacje

Sebastian Wilk
Sebastian Wilk
Prezes/ZENonVR

Szkolenia z Grzegorzem Bratkiem to rewelacyjne doświadczenie i mega doping dla naszej firmy. Super kontaktowy człowiek, w 100% zaangażowany w naszą sprawę. Teoria zajmuje nam mniej niż 5% czasu, reszta to praktyczne analizy naszej sytuacji wraz z pomysłami na konkretne działania a nawet planami ich realizacji. W wyniku naszej współpracy wdrażamy wspólnie innowacyjny biznes w oparciu o VR dla eksporterów oraz na rynki zagraniczne. Oczywiście gorąco POLECAM !!

Dagmara Polak
Dagmara Polak
Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży/Domator24.com-DIABLO CHAIRS

Szczerze polecam! Niezwykle wartościowe szkolenia i genialni prowadzący – wyłącznie praktycy i specjaliści w swoich dziedzinach. Oprócz teorii mnóstwo praktyki i case study z życia wzięte. Co więcej konsultacje bieżących zagadnień w naszej firmie – czas na szkoleniach mijał błyskawicznie i każdy z niecierpliwością czekał na kolejne. Naprawdę Polecam i pozdrawiam zespół Export Experts! 😉

Lidia Botwinionek
Lidia Botwinionek
Managing Director/Abatec Sp.z o.o.

Miałam wielką przyjemność być uczestniczką cyklu szkoleń przygotowanego przez Grzegorza dla naszej firmy. Szkolenia dotyczące zagadnień eksportowych były przeprowadzone bardzo profesjonalnie z wielkim zaangażowaniem, a do tego w bardzo miłej atmosferze. Grzegorz wykazał się świetnym przygotowaniem merytorycznym przekazując bogatą wiedzę w sposób przystępny ze względu na liczne „przykłady z życia”. Nieoceniona jest wiedza szkoleniowca PRAKTYKA ! Zostało poruszonych wiele aspektów ważnych w eksporcie, co jestem przekonana pozwoli nam na efektywniejszą pracę na arenie międzynarodowej. Mimo, że firma osadzona jest głównie w sprzedaży międzynarodowej juz od wielu lat – Grzegorz umiejętnie przedstawił nam na co powinniśmy zwrócić uwagę, co poprawić, a co jeszcze wdrożyć w aktualnych procedurach. Dyskusjom nie było końca 😉 Ogromne przygotowanie merytotyczne Grzegorza sprawiło, że wiele pomysłów zakiełkowało w mojej głowie, a o to przecież chodzi ! Serdecznie polecam jego osobę, bo na jego szkoleniach na pewno każdy znajdzie coś wartościowego dla siebie i swojego biznesu. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję !

Wojciech Marciniak
Wojciech Marciniak
Specjalista ds. exportu/ HURTEL Sp. z o.o.

Świetne szkolenie eksportowe prowadzone przez Grzegorza Bratka. Indywidualne strategie i rozwiązania dopasowane do DNA firmy. Polecam.

Tomasz Chmielowiec
Tomasz Chmielowiec
Dyrektor Operacyjny, Prokurent/RECTOR Polska

Polecam szkolenia z zakresu eksportu. W naszej firmie wzięliśmy na tapetę Ukrainę i możliwości współpracy z tamtejszym sektorem budowlanym. Nie zawahamy się skorzystać ponownie z oferty firmy, w przypadku kolejnych kierunków eksportowych.

Jakub Wilczyński
Jakub Wilczyński
Eclair Nail

Firma Export Experts, reprezentowana przez Pana Grzegorza cechuje się profesjonalizmem i zaangażowaniem w podejściu do Klienta. Duży zasób doświadczenia oraz wiedzy na polu handlu międzynarodowego pozwala na kompleksowe podejście do tematu, który jest realizowany. Polecam innym, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty w zakresie handlu zagranicznego.

Marian Fierek
Prezes/MARFIE 2000 Sp. z o.o.

Miałem przyjemność być uczestnikiem szkolenia w dniu 8 maja 2020 r, które prowadził Pan Grzegorz BRATEK, firma Export Experts – Szkolenia Eksportowe na bardzo ważny i aktualny  temat : „Jak nie stracić rynków zagranicznych oraz rozwijać eksport w kryzysie ”

Pragnę podziękować Panu Grzegorzowi BRATEK za najlepszy pod względem merytorycznym wykład w formie WEBINARU, na którym byłem jednym z bardzo wielu uczestników.

 

Przekazane nam wskazówki i praktyczne rozwiązania zwłaszcza dotyczące sposobów i technik pozyskiwania szeroko rozumianej klienteli w różnych krajach, zwłaszcza pozyskiwania klienteli w obecnych, bardzo trudnych koronawirusowych czasach przyczyniły się  do dokonania w naszej firmie stosownych korekt w STRATEGII PRODUKTU oraz w STRATEGII PROMOCJI I KOMUNIKACJI.

 

Ponadto, Pan Grzegorz BRATEK podczas WEBINARU, odpowiedział na kilka zadanych przeze mnie pytań. Udzielone przez Pana Grzegorza odpowiedzi, poparte kilkoma przykładami z jego bogatego, biznesowego doświadczenia uświadomiły mi i naszemu zespołowi w firmie, że warto spróbować już teraz budować własną MARKĘ w oparciu o nowy, unikatowy design naszego PRODUKTU PREMIUM.

 

Jestem głęboko przekonany, iż przekazany w czasie szkolenia ogromny pakiet praktycznej wiedzy, wskazówki i rady udzielone przez Pana Grzegorza BRATEK w znaczący sposób przydadzą się w naszej firmie w zdobywaniu rynków zagranicznych.

 

Serdecznie DZIĘKUJĘ i z prawdziwą satysfakcją POLECAM Pana wykładowcę Grzegorza BRATEK a także polecam bogate usługi szkoleniowe firmy Export Experts – Szkolenia Eksportowe z Wrocławia.

Justyna Pielech
Justyna Pielech
Export Development Specialist/Mistero Milano

Profesjonalnie przygotowane szkolenie, dopasowane do potrzeb naszej firmy. Pan Grzegorz ma mnóstwo pozytywnej energii i w doskonały sposób przekazuje wiedzę i zdobyte doświadczenie. Szczerze polecam!

Simona Fenizio
Simona Fenizio
Marketing Manager/Katmandu Meble

Szkolenie prowadzone z fantastyczną energią! Grzegorz to prawdziwy profesjonalista z ogromnym doświadczeniem praktycznym. Wielkie uznanie za sposób przekazywania wiedzy.”

Justyna Sekuła
Justyna Sekuła
Marketing&Promocja regionu&Animacja kultury

Miałam przyjemność brać udział w warsztatach prowadzonych przez Grzegorza, które w pigułce zbierały wiedzę nt. eksportu. Świetne, przekrojowe ujęcie tematu, luźna atmosfera i jednocześnie profesjonalne podejście, ogromna pasja do swojej pracy – bardzo dziękuję za tak wiele inspiracji!

Sylwia Subotowicz
Sylwia Subotowicz
Head of International Customer Service/SMSAPI

Szkolenie z negocjacji międzynarodowych było bogate merytorycznie i przeprowadzone w sympatycznej atmosferze. Pan Grzegorz Bratek podszedł do każdego z uczestników bardzo indywidualnie. Najpierw poznał realia i wyzwania dnia codziennego by później wspólnie znaleźć rozwiązanie. Przekazywał wiedzę na konkretnych przykładach z pracy z klientem zagranicznym. Serdecznie polecam.

Krzysztof Borowy
Krzysztof Borowy
Director of Startegy Development/INVENTIA Sp. z o.o.

I highly recommend cooperation with Grzegorz.

He is primarily a wide experience in many markets, also outside Europe.

Training with a huge number of case studies gives a better visualization of the discussed topis. At the end of the training, a solid portion of materials and recommended books. Grzegorz is a bomb of positive ideas. Very good invested time and money!

Ilona Małuszyńska
Ilona Małuszyńska
Koordynator ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta/Meringer Sp.z o.o.

Z przyjemnością potwierdzam, że uczestniczyłam w szkoleniu zamkniętym w zakresie „Efektywnej sprzedaży i negocjacji” prowadzonym przez Profesjonalistę w tej dziedzinie Grzegorza Bratka.

W mojej ocenie szkolenie zostało przeprowadzone w profesjonalny sposób, dopasowane do naszych potrzeb, a bogate doświadczenie, wysokie zaangażowanie i pozytywna energia Trenera Grzegorza stworzyło atmosferę sprzyjającą dyskusji i rozwiązywaniu istotnych dla uczestników zagadnień.

Atutem szkolenia była warsztatowa część, w której mieliśmy możliwość aktywnego udziału w rozwiązywaniu cas-ów, studiów przypadku dopasowanych do potrzeb naszego przedsiębiorstwa. Szkolenie zaowocowało poszerzeniem wiedzy oraz umiejętności uczestników z zakresu skutecznych negocjacji, obrony ceny i sprzedaży.

Ponadto śmiało mogę potwierdzić, że Grzegorz prezentuje wysoką wiedzę popartą bogatym doświadczeniem w zakresie sprzedaży i negocjacji. Grzegorz podzielił się dużą ilością przykładów z bogatego doświadczenia dzięki czemu przybliżył nam kwestie prowadzenia skutecznych rozmów z Klientami na temat efektywnej współpracy. Wartościowe i praktyczne wskazówki doświadczonego Trenera wykorzystujemy podczas naszej codziennej pracy, by zwiększać Satysfakcję naszą oraz naszych Klientów.

Zdecydowanie polecam nawiązanie współpracy z Grzegorzem Zespołom, które chcą rozwinąć swój biznes w kraju oraz na arenie międzynarodowej.

Piotr Bartosz
Piotr Bartosz
Project Manager/MORAD Sp.z o.o.

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Pana Grzegorza Bratka. Ogromne doświadczenie Pana Grzegorza, wieloletnia praktyka oraz całe pasmo sukcesów na rynkach zagranicznych powodują, że czas podczas szkolenia poprostu „przeleciał” pozostawiając ogromny niedosyt wiedzy.

Jak to mówią, jak się uczyć, to tylko od najlepszych, a więc mam nadzieję, do zobaczenia w krótce na kolejnym szkoleniu Panie Grzegorzu.

Lukasz Mlynarz
Lukasz Mlynarz
Marketing&Export Sales Support/ABBATEC

Miałem przyjemność wziąć udział w cyklu szkoleń nt. zdobywania rynków zagranicznych, zorganizowanym przez Pana Grzegorza dla naszej firmy.

Wiedza, którą nam przekazał była bardzo pomocna i cenna. Poparta doświadczeniem i co ważne – konkretnymi przykładami. Otrzymaliśmy solidną dawkę informacji, którą na pewno będziemy efektywnie wykorzystywać. Podobał mi się sposób prowadzenia szkolenia, atmosfera oraz wartość merytoryczna. Były pytania oraz dyskusje. Pojawiły się także pomysły usprawnienia pewnych procesów wewnętrznych, co tylko potwierdza jak ważne dla nas było to szkolenie.

Polecam wszystkim, którzy planują podbijać rynki zagraniczne lub już działają w eksporcie i chcieliby dowiedzieć się co robić dobrze, jakich błędów unikać i co na nich czeka w świecie eksportu i nie tylko.

Zapisz się na Newsletter Eksportowy i bądź na bieżąco z naszymi wskazówkami, narzędziami i rozwiązaniami dla eksporterów

Please wait...

Thank you for signing up!

Certyfikaty i Partnerzy