O nas

Wierzymy
w sukces
Twojej Firmy
za granicą

Pomożemy go zrealizować

Wiele firm zamiast zdobywać zyskowne kontrakty za granicą, traci czas pieniądze i zasoby. Nieprzygotowani eksporterzy walczą na rynku ceną i oferują nie to czego oczekuje klient.

Dzięki ponad 18-letniemu doświadczeniu w zdobywaniu rynków zagranicznych dla wielu czołowych organizacji, wiemy jak osiągnąć sukces w ekspansji międzynarodowej.

Grzegorz Bratek
twórca zespołu Export-Experts

Rozwiń działalność firmy w dziedzinie eksportu

Napisz do nas

Nasza misja

Budujemy ekspansję zagraniczną polskich firm,
w celu zapewnienia naszym partnerom
maksymalnych zysków
i sprawności operacyjnej
w biznesie międzynarodowym.

Export-Experts
– kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem skupiającym specjalistów ds. eksportu, konsultantów z różnych krajów oraz szkoleniowców międzynarodowych – praktyków biznesu.
Od ponad dekady doradzamy przedsiębiorcom jak efektywnie korzystać z możliwości płynących z eksportu, jak dywersyfikować ryzyko oraz jak wygrywać z konkurencją na rynkach zagranicznych.

Doświadczona
kadra trenerska

Kadra trenerska Export-Experts, to praktycy biznesu, eksperci z zakresu sprzedaży eksportowej, marketingu, wielokulturowości oraz prawa międzynarodowego. Poza świetnym warsztatem trenerskim, posiadają bogate doświadczenie biznesowe w przedmiocie szkoleń eksportowych, co pozwala na efektywne podnoszenie kompetencji i praktycznych umiejętności przez Uczestników. Nasi eksperci to praktycy, z wieloma sukcesami w sprzedaży międzynarodowej. Na czele kadry trenerskiej w zakresie eksportu stoi Grzegorz Bratek

Grzegorz Bratek twórca zespołu Export-Experts, Dyrektor Zarządzający firmy konsultingowej Eurospektrum, wieloletni menedżer sprzedaży eksportowej w czołowych firmach polskich (m.in: AMICA S.A., FagorMastercook S.A., Global Cosmed, Kosmet-Rokita) i zagranicznych (Fagor Electrodomesticos, Hiszpania, FagorBrandt, Francja).

Grzegorz posiada ponad 19 letnie doświadczenie we wprowadzaniu marek polskich i międzynarodowych na rynki zagraniczne oraz bogate doświadczenie w konsultingu międzynarodowym, prowadzeniu szkoleń eksportowych oraz handlowych w Polsce i na rynkach zagranicznych. Prowadził negocjacje w ponad 40 krajach zarówno dla światowych graczy jak i średnich firm polskich. Odpowiedzialny za tworzenie, negocjowanie i egzekwowanie wielu kontraktów międzynarodowych. Od wielu lat zajmuje się także usprawnianiem działań eksportowych, budowaniem strategii rozwoju eksportu, tworzeniem modeli biznesowych współpracy zagranicznej, rozwijaniem nowych kanałów sprzedaży za granicą. Grzegorz Bratek od ponad 9 lat prowadzi szkolenia eksportowe zarowno na rynku polskim jaki i za granicą, wykłada na uczelniach wyższych oraz czołowych instytucjach wspierających eksporterów. Posiada rozległe kontakty biznesowe w wielu krajach, niezbędne w budowaniu długofalowych rozwiązań biznesowych na rynkach eksportowych.

>32000

godzin
szkoleniowych

>2500

przeszkolonych
firm

99%

zadowolonych
klientów

19 lat

praktyki na rynkach
międzynarodowych

+ więcej rekomendacji

Export-Experts
– czym się zajmujemy?

Pracujemy z Zarządami firm oraz Działami Eksportu. Doradzamy w zakresie: budowy strategii internacjonalizacji, modelowaniu biznesu, tworzenia bezpiecznych kontraktów zagranicznych, analizy rynków.

Pomagamy stworzyć bezpieczne i skuteczne kontrakty międzynarodowe

Wspieramy przedsiębiorców w procesie pozyskiwania klientów eksportowych oraz negocjacji z dystrybutorami zagranicznymi.

Specjalizujemy się w szkoleniach eksportowych. Prowadzimy je zarówno w formie otwartej jak i zamkniętej, a także w formie intensywnego coachingu eksportowego. Proponujemy połączenie szkoleń z praktycznym doradztwem eksportowym, rozwiązującymi konkretne problemy i szyjące rozwiązania strategiczne dotyczące danego zagadnienia.

Zajęcia prowadzimy w formie interaktywnej, kładąc nacisk na praktyczne warsztaty oraz studia przypadków.

Realizujemy również kompleksowe autorskie projekty, w tym: Akademia Menedżera Sprzedaży Międzynarodowej (1550 godz. szkoleniowych, 192 firm).

Doświadczenie
w Szkoleniach Eksportowych

Jesteśmy doświadczonym partnerem w zakresie prowadzenia szkoleń. Od ponad 12 lat prowadzimy projekty szkoleniowe dla sektora MŚP. Przeszkoliliśmy ponad 2500 firm, w czasie 12 000 godzin szkoleniowych, w tym 800 firm z tematyki eksportu.

Posiadamy wdrożony System Zarządzania dla dostawców usług szkoleniowych zgodnie z normą Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 29990:2010.

W latach 2012 – 2020
zorganizowaliśmy szkolenia
o tematyce eksportowej
dla takich firm i instytucji jak:

Sprawdź co piszą o nas klienci:

Referencje

Bądź na bieżąco z naszymi rozwiazaniami dla eksporterów

Certyfikaty i Partnerzy