szkolenie o eksporcie

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem skupiającym specjalistów ds. eksportu, konsultantów z różnych krajów oraz szkoleniowców - praktyków biznesu. Tworzymy Export-Experts - wyspecjalizowany zespół w ramach czołowej wrocławskiej firmy szkoleniowo - doradczej EuroSpektrum.

dwa-logotypy

 

Nasza misja:

Ułożenie ekspansji polskich firm na najwyższym poziomie, w celu zapewnienia maksymalnych zysków i sprawności operacyjnej w biznesie międzynarodowym.

 

Doświadczona kadra trenerska:

Nasza kadra trenerska, to praktycy biznesu oraz eksperci z zakresu ekonomii, marketingu, wielokulturowości oraz prawa handlowego. Poza świetnym warsztatem trenerskim, posiadają bogate doświadczenie biznesowe w przedmiocie szkoleń eksportowych, co pozwala na efektywne podnoszenie kompetencji i praktycznych umiejętności przez Uczestników. Współpracujemy z wieloma ekspertami i praktykami w tematyce Sprzedaży Międzynarodowej. Na czele kadry trenerskiej w zakresie eksportu stoi Grzegorz Bratek

Grzegorz Bratek Dyrektor Zarządzający firmy konsultingowej Eurospektrum, twórca zespołu Export-Experts, wieloletni menedżer sprzedaży eksportowej w czołowych firmach polskich (m.in: AMICA S.A., FagorMastercook S.A., Global Cosmed, Kosmet- Rokita) i zagranicznych (Fagor Electrodomesticos, Hiszpania, FagorBrandt, Francja).

 

Źródło - Glob Kurier

Czym się zajmujemy?

Od ponad dekady doradzamy przedsiębiorcom jak efektywnie korzystać z możliwości płynących z eksportu, jak dywersyfikować ryzyko oraz jak wygrywać z konkurencją na rynkach zagranicznych. Działamy poprzez bezpośrednie doradztwo eksportowe w negocjacjach, procesie ofertowania i sprzedaży, czy na targach. Więcej o nas.

Specjalizujemy się w szkoleniach eksportowych. Prowadzimy je zarówno w formie otwartej jak i zamkniętej, a także w formie intensywnego coachingu eksportowego. Proponujemy połączenie szkoleń z praktycznym doradztwem eksportowym, rozwiązującymi konkretne problemy i szyjące rozwiązania strategiczne dotyczące danego zagadnienia.

Zajęcia prowadzimy w formie interaktywnej, kładąc nacisk na praktyczne warsztaty oraz studia przypadków.

Realizujemy również kompleksowe autorskie projekty, w tym: Akademia Menedżera Sprzedaży Międzynarodowej (1550 godz. szkoleniowych, 192 firm).

Nasze doświadczenie

Jesteśmy doświadczonym partnerem w zakresie prowadzenia szkoleń. Od ponad 11 lat prowadzimy projekty szkoleniowe dla sektora MŚP. Przeszkoliliśmy ponad 2500 firm, w czasie 10  200 godzin szkoleniowych, w tym 530 firm z tematyki eksportu.

Posiadamy wdrożony System Zarządzania dla dostawców usług szkoleniowych zgodnie z normą-Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 29990:2010.

Eurospektrum - ISO 29990 2018

W latach 2012 - 2018 zorganizowaliśmy szkolenia o tematyce eksportowej dla takich instytucji jak: