O nas

Światowy sukces Twojej firmy za granicą

Pomożemy go zrealizować

Naszym celem jest abyś zdobywał najlepszych partnerów zagranicznych, powiększał sprzedaż eksportową oraz podpisywał zyskowne i równocześnie bezpieczne kontrakty za granicą.

Pomożemy Ci byś nie tracił czasu i pieniędzy na nieefektywne działania w eksporcie.

Dzięki ponad 19-letniemu doświadczeniu w zdobywaniu rynków zagranicznych dla wielu czołowych organizacji, wiemy jak osiągnąć sukces w ekspansji międzynarodowej.

Łączymy wiedzę i doświadczenie z najlepszych światowych korporacji, ze „zwinnymi” metodami i nowatorskimi narzędziami stosowanymi przez innowacyjne firmy z sektora MŚP.

Pomożemy Tobie stać się Ekspertem w sprawach Eksportu.

Grzegorz Bratek
Twórca zespołu Export-Experts

Rozwiń działalność firmy w dziedzinie eksportu

Napisz do nas

Misja Export-Experts:

Wspieramy eksporterów
by pozyskiwali najlepszych partnerów zagranicznych,
zdobywali nowe rynki
oraz osiągali maksymalne zyski
w biznesie międzynarodowym.

 

Pomagamy eksporterom wejść na najwyższy poziom międzynarodowy

i dołączyć do „Championów Eksportu”

Export-Experts
– kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem skupiającym najlepszych Doradców ds. Eksportu, Konsultantów z różnych krajów oraz Trenerów Międzynarodowych – praktyków biznesu.

Od ponad 15 lat doradzamy czołowym eksporterom jak zdobywać nowe rynki zagraniczne, zwiększać sprzedaż eksportową, zmniejszać ryzyko oraz wygrywać z konkurencją międzynarodową.

Doświadczona
kadra trenerska Export-Experts

Kadra trenerska Export-Experts, to praktycy biznesu międzynarodowego, eksperci z zakresu sprzedaży eksportowej, marketingu, wielokulturowości oraz prawa międzynarodowego. Poza świetnym warsztatem trenerskim, posiadają bogate doświadczenie biznesowe w przedmiocie szkoleń eksportowych. Dzięki temu Uczestnicy efektywnie i szybko podnoszą kompetencje oraz nabywają praktyczne umiejętności.

Eksperci Export-Experts to praktycy, z wieloma sukcesami w sprzedaży międzynarodowej. Na czele kadry trenerskiej w zakresie eksportu stoi Grzegorz Bratek

Grzegorz Bratek twórca zespołu Export-Experts, Dyrektor Zarządzający firmy konsultingowej Eurospektrum, wieloletni menedżer sprzedaży eksportowej w czołowych firmach polskich (m.in: AMICA S.A., FagorMastercook S.A., Global Cosmed, Kosmet-Rokita) i zagranicznych (Fagor Electrodomesticos, Hiszpania, FagorBrandt, Francja).

Grzegorz posiada ponad 19 letnie doświadczenie we wprowadzaniu marek polskich i międzynarodowych na rynki zagraniczne oraz bogate doświadczenie w konsultingu międzynarodowym, prowadzeniu szkoleń eksportowych oraz handlowych w Polsce i na rynkach zagranicznych. Prowadził negocjacje w ponad 40 krajach zarówno dla światowych graczy jak i średnich firm polskich. Odpowiedzialny za tworzenie, negocjowanie i egzekwowanie wielu kontraktów międzynarodowych. Od wielu lat zajmuje się także usprawnianiem działań eksportowych, budowaniem strategii rozwoju eksportu, tworzeniem modeli biznesowych współpracy zagranicznej, rozwijaniem nowych kanałów sprzedaży za granicą. Grzegorz Bratek od ponad 10 lat prowadzi szkolenia eksportowe zarówno na rynku polskim, jaki i za granicą. Grzegorz wykłada też na uczelniach wyższych oraz czołowych instytucjach wspierających eksporterów. Posiada rozległe kontakty biznesowe w wielu krajach, niezbędne w budowaniu długofalowych rozwiązań biznesowych na rynkach eksportowych.

>34000

godzin
szkoleniowych

>3500

przeszkolonych
firm

99%

zadowolonych
klientów

19 lat

praktyki na rynkach
międzynarodowych

+ więcej rekomendacji

Export-Experts
– czym się zajmujemy?

Pracujemy z Zarządami firm oraz Działami Eksportu . Doradzamy w zakresie: zdobywania rynków zagranicznych, budowy strategii internacjonalizacji, modelowaniu biznesu, zwiększania sprzedaży, tworzenia bezpiecznych kontraktów zagranicznych, analizy rynków.

Łączymy wiedzę i doświadczenie z najlepszych światowych korporacji, ze „zwinnymi” metodami i nowatorskimi narzędziami stosowanymi przez młode, innowacyjne firmy z sektora MŚP.

Wspieramy przedsiębiorców w procesie pozyskiwania klientów eksportowych oraz negocjacji z dystrybutorami zagranicznymi.

Pomagamy również stworzyć bezpieczne i skuteczne kontrakty międzynarodowe.

Specjalizujemy się w szkoleniach eksportowych. Prowadzimy je zarówno w formie otwartej jak i zamkniętej, a także w formie intensywnego coachingu eksportowego. Proponujemy połączenie szkoleń z praktycznym doradztwem eksportowym, rozwiązującymi konkretne problemy i szyjące rozwiązania strategiczne dotyczące danego zagadnienia.

Zajęcia prowadzimy w formie warsztatowej, w oparciu o studia przypadków, kładąc nacisk na zdobywanie praktycznych umiejętności oraz nowoczesne narzędzia.

Realizujemy również kompleksowe autorskie projekty, w tym: Akademia Menedżera Sprzedaży Międzynarodowej (1550 godz. szkoleniowych, 192 firm).

Doświadczenie
w Szkoleniach Eksportowych

Jesteśmy doświadczonym partnerem w zakresie prowadzenia szkoleń. Od ponad 15 lat prowadzimy projekty szkoleniowe dla największych korporacji oraz eksporterów z sektora MŚP. Przeszkoliliśmy ponad 4000 firm, w czasie ponad 20 000 godzin szkoleniowych, w tym 2000 firm z tematyki eksportu.

Posiadamy wdrożony System Zarządzania dla dostawców usług szkoleniowych zgodnie z normą Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 29990:2010.

W latach 2012 – 2022
zorganizowaliśmy szkolenia
o tematyce eksportowej
dla takich firm i instytucji jak:

Sprawdź co piszą o nas klienci:

Referencje

Zapisz się na Newsletter Eksportowy i bądź na bieżąco z naszymi wskazówkami, narzędziami i rozwiązaniami dla eksporterów

Please wait...

Thank you for signing up!

Certyfikaty i Partnerzy