Masz jakiekolwiek pytania odnośnie szkoleń?
Chcesz otrzymywać od nas informację o naszych aktualnie organizowanych szkoleń?
Napisz lub zadzwoń do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (EuroSpektrum s.c. z siedzibą przy ul. Drobnera 36/19 50 257 Wrocław zawartych w formularzu kontaktowym w zakresie: imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu, NIP, nazwa firmy w celu korzystania z usług EuroSpektrum s.c. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę zażądać usunięcia moich danych osobowych z bazy EuroSpektrum s.c. poprzez wysłanie e-maila zawierającego stosowne żądanie na adres: biuro@eurospektrum.pl mam prawo dostępu do treści swoich danych; podanie moich danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości korzystania z usług Eurospektrum s.c.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych: EuroSpektrum s.c. z siedzibą przy ul. Drobnera 36/19 50 257 Wrocław, zawartych w formularzu kontaktowym w zakresie: imię, nazwisko, adres e-mail, nr telefonu, NIP, nazwa firmy w celu przesłania materiałów informacyjnych i marketingowych dotyczących usług EuroSpektrum s.c. z siedzibą przy ul. Drobnera 36/19 50 257 Wrocław. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że w każdej chwili mogę zażądać usunięcia moich danych osobowych z bazy EuroSpektrum s.c. poprzez wysłanie e-maila zawierającego stosowne żądanie na adres: biuro@eurospektrum.pl mam prawo dostępu do treści swoich danych; podanie moich danych jest dobrowolne.

Export Experts - EuroSpektrum Consulting Group
Adres: ul. Drobnera 36/19,
50-257 Wrocław, Polska

Szkolenia zamknięte:

E-mail: export@eurospektrum.pl

Telefon: 664930789

Szkolenia otwarte:

E-mail: szkolenia@eurospektrum.pl

Telefon: 668 890 202

 

Obowiązek informacyjny

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest EuroSpektrum s.c. z siedzibą przy ul. Drobnera 36/19 50 257 Wrocław. Kontakt z naszym Inspektorem danych osobowych możliwy jest pod adresem e-mail: biuro@eurospektrum.pl lub listownie pod podanym powyżej adresem. Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu obsługi przesłanego zapytania i będą przetwarzane tylko w czasie niezbędnym do realizacji tego celu. Informujemy o prawie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych. Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy ponadto, że w przypadku stwierdzenia naruszeń przepisów o ochronie danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.