„Strategia eksportowa gwarantem sukcesu na rynkach międzynarodowych”, 26.02.2016 r., Gniew

„Strategia eksportowa gwarantem sukcesu na rynkach międzynarodowych”, 26.02.2016 r., Gniew

EuroSpektrum ekspertem podczas XII edycji Konwentu Stolarki VIP!

W dniach 25-26 luty 2016 roku, w Gniewie w Centrum Konferencyjno-Hotelowym w Zamku Gniew odbyła się XII edycja Konwentu Stolarki VIP. Wydarzenie skierowane było szczególnie do przedsiębiorców oraz kadry menadżerskiej czołowych producentów na skalę światową z branży stolarki budowlanej.

Oprócz Uczestników, którzy działają w branży stolarskiej w wydarzeniu wzięła udział kilkunastoosobowa grupa znakomitych ekspertów – z dziedziny prawa, marketingu, eksportu, automatyki oraz badań naukowych.

Trener zespołu Eurospektrum s.c. Grzegorz Bratek w czasie tego wydarzenia wystąpił jako ekspert w dziedzinie eksportu i poprowadził specjalistyczną prelekcję: Strategia promocji i pozyskania zagranicznego kontrahenta, nowe rynki zbytu, czyli atrakcyjność nowych rynków zagranicznych dla polskiego eksportera, cechy dobrego handlowca eksportowego, jak zwiększyć swoją sprzedaż na rynkach zagranicznych”.

Dziękujemy w imieniu własnym i organizatora za liczne przybycie i udział w XII Konwencie Stolarki VIP. Mamy nadzieję, że poruszony przez nas temat był szansą na zdobycie praktycznej wiedzy i przełoży się na osiąganie sukcesów w ekspansji zagranicznej przedsiębiorców z branży stolarki budowlanej.