„Szkolenie dotyczące internacjonalizacji – jak zdobywać rynki zagraniczne i rozwijać sprzedaż eksportową”-cykl 5 szkoleń, Kielce

„Szkolenie dotyczące internacjonalizacji  – jak zdobywać rynki zagraniczne i rozwijać sprzedaż eksportową”-cykl 5 szkoleń, Kielce

Na zlecenie Instytutu Kreowania Przedsiębiorczości z Warszawy przeprowadziliśmy cykl szkoleń eksportowych pt.„”Szkolenie dotyczące internacjonalizacji  – jak zdobywać rynki zagraniczne i rozwijać sprzedaż eksportową”. Szkolenia zostały zorganizowane w ramach projektu Startup Business HUB KPT i odbyły się na terenie Kieleckiego Parku Technologicznego. Uczestnikami szkoleń byli pracownicy, konsultanci, project managerzy, którzy będą odpowiedzialni za wsparcie świętokrzyskich przedsiębiorców w ekspansji zagranicznej.

Intensywne,5- dniowe szkolenia zostały przeprowadzone we wrześniu br.przez naszego trenera Grzegorza Bratka.

Wierzymy, że szkolenia z zakresu „Strategii eksportowej”, „Marketingu międzynarodowego”, “Ryzyka w eksporcie”, „Negocjacji na rynkach eksportowych” pomogą w ekspansji zagranicznej najlepszych przedsiębiorstw z Województwa Świętokrzyskiego.

Zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy wyrazili zadowolenie z wysokiego poziomu merytorycznego szkolenia:

“Byłem uczestnikiem szkolenia z tematyki przygotowywania strategii eksportowej przeprowadzonego przez Grzegorza. Świetne połączenie teorii z praktycznymi przykładami z własnej kariery zawodowej. Z całą pewnością jest specjalistą w zakresie handlu międzynarodowego i wysokiej klasy szkoleniowcem. Przekazywana przez niego wiedza ma zawsze kontekst praktyczny, nie tylko teoretyczny. Z czystym sumieniem mogę rekomendować jego osobę każdej firmie chcącej przeszkolić pracowników w zakresie handlu międzynarodowego oraz stosunków międzykulturowych.”

Dziękujemy za aktywne uczestnictwo!