DLA KOGO

 

 

  • Osób, które planują wprowadzić swój biznes w Internecie na rynku niemieckim, które nie posiadają odpowiedniej wiedzy i umiejętności z zakresu specyfiki e-commerce na rynku niemieckim.

 

 

Każde szkolenie jest poprzedzone badaniem potrzeb, na podstawie którego zostaje przygotowany program dostosowany do potrzeb i poziomu zaawansowania Uczestników. 

 

PLAN

 

 

1.e-Commerce na rynku niemieckim – podobieństwa i różnice między handlem tradycyjnym a elektronicznym.

2. Specyfika e-Commerce na rynku niemieckim – różnice kulturowe Polska-Niemcy. Co warto wiedzieć rozpoczynając działalność internetową na terenie Niemiec.

3. Docelowe grupy klientów i metody docierania do nich.

4. Jak i gdzie szukać nowych kontrahentów w Niemczech – reklama w Internecie.

5. Jakich błędów unikać prowadząc sprzedaż internetową na rynku niemieckim.

6. Otwarta dyskusja z uczestnikami szkolenia.

 

KORZYŚCI:

 

 

  • dowiesz się, jak prowadzić biznes w Internecie na rynku niemieckim;  gdzie i w jaki sposób reklamować się w Internecie oraz pozyskiwać nowych kontrahentów;  jakich błędów unikać aby osiągnąć sukces na rynku niemieckojęzycznym;
  • nauczysz się, jak niewielkim nakładem sił wzbogacić swoją ofertę reklamową i które funkcje są kluczowe dla potencjalnych reklamodawców.

 

Masz pytania odnośnie tego szkolenia? Wypełnij i prześlij poniższy formularz. Zaraz po otrzymaniu od Ciebie poniższego zgłoszenia - skontaktujemy się z Tobą.

    Dane kontaktowe

 

Weryfikacja