29-30 sierpnia 2018 r w Hotelu Panorama w Mszczonowie k. Warszawy  odbył się III Międzynarodowe Forum Stolarki Budowlanej. Nasz trener Grzegorz Bratek wystąpił w roli eksperta ds.eksportu i przedstawił prelekcje:  „Ekspansja eksportowa-jak przygotować się do zdobycia nowych rynków zagranicznych i pozyskać dystrybutorów”. Wśród zaproszonych specjalistów znalazło się wielu niezależnych ekspertów m.in. od prawa międzynarodowego, prawa pracy, prawa konsumenckiego, badań i analiz rynku, funduszy europejskich, w tym przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju i wielu innych. W wydarzeniu uczestniczyło wiele czołowych, polskich firm z branży stolarki budowlanej i ponad 130 uczestników. Wśród zaproszonych gości znaleźli się producenci z branży stolarki, dostawcy, dystrybutorzy, architekci, instytuty badawcze oraz eksperci z dziedziny prawa, marketingu, eksportu.

W imieniu swoim oraz organizatora-Stolarka VIP-branżowy portal stolarki budowlanej, dziękujemy uczestnikom za liczny udział w wydarzeniu. Mamy nadzieję, że tematy podjęte podczas Forum dały odpowiedzi na ważne dla uczestników pytania. Wydarzenie było nie tylko okazją do wymiany opinii i wiedzy, ale także inspirującym doświadczeniem.

Wystąpiliśmy w roli eksperta podczas III Międzynarodowego Forum Stolarki Budowlanej-29-30.08.2018, Mszczonowa k.Warszawy