Z przyjemnością informujemy, że 23 kwietnia 2015 r.  EuroSpektrum  z działem Export Experts we współpracy z Lubuskim Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów (COIE) w Zielonej Górze zorganizowało spotkanie informacyjne pt.: „Warunki wejścia na rynki zagraniczne. Jak zdobyć i utrzymać się na rynkach zagranicznych?”. W prelekcji wzięło udział 18 uczestników z 16 przedsiębiorstw, zainteresowanych rozwojem eksportu na nowe kraje.

Celem tych prelekcji było wskazanie jak wykorzystać działania marketingowe, aby zdobyć i utrzymać się na nowych rynkach zagranicznych. Prelegenci poruszyli m.in. najistotniejsze zagadnienia dotyczące strategii produktowej oraz komunikacji i promocji. W trakcie przedstawiono również  najskuteczniejsze narzędzia marketingowe wykorzystywane do promocji naszych usług / produktów na rynkach zagranicznych.

Wysokie noty uzyskane z przeprowadzonych ankiet świadczą o wysokim poziomie całego spotkania – organizacyjnym, a także merytorycznym tj. bardzo dobrej znajomości tematu przez Prelegentów, umiejętnościach przekazywania treści osobom o różnych poziomach doświadczenia z działalnością eksportową.

Przedsiębiorcy wyrazili chęć uczestniczenia w kolejnych spotkaniach organizowanych przez EuroSpektrum i Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów.

Już 6 maja w Gorzowie Wielkopolskim organizujemy kolejne z cyklu bezpłatnych spotkań pt.:„Skuteczna współpraca z zagranicznym dystrybutorem-od pozyskania do podpisywania umowy”. Zapraszamy!

„Warunki wejścia na rynki zagraniczne. Jak zdobyć i utrzymać się na rynkach zagranicznych?”, 23.04.15r., Zielona Góra