06.12.2018 r.odbyło się szkolenie pt.„Skuteczna strategia eksportowa gwarantem sukcesu”dla przedsiębiorców z województwa warmińśko-mazurskiego. Prowadzący Pan Grzegorz Bratek z firmy EUROSPEKTRUM wykazał się doskonałą znajomością tematu. Szkolenie przeprowadzone zostało na bardzo wysokim poziomie merytorycznym (…)

Konsultacje indywidualne z firmami następnego dnia okazały się być bardzo trafionym pomysłem. Przedsiębiorcy byli bardzo zadowoleni, doceniając spersonalizowane podejście i dobre przygotowanie prowadzącego.

Pan Grzegorz jest solidnym, godnym polecenia szkoleniowcem z zakresu strategii eksportowych.

Eliza Popławska-Jodko
Dyrektor, Centrum Innowacji i Transferu Technologii, Olsztyn

Izba Przemysłowo-Handlowa w Krakowie potwierdza, że Pan Grzegorz Bratek, reprezentujący firmę Eurospektrum s.c.wykonał z należytą starannością usługę szkoleniową skierowaną do mikro, małych i średnich przedsiębiorców.

Szkolenie pt.:”Model biznesowy internacjonalizacji wraz z wdrożeniem strategicznym na rynkach zagranicznych” zostało zrealizowane dnia 13 grudnia 2018 roku w siedzibie Izby Przemysłowo-Handlowej w Krakowie (…)

Usługa przeprowadzona była w sposób profesjonalny, solidny i rzetelny. Pan Grzegorz posiada bardzo dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne, jest otwarty na dyskusję i pracę w grupie. Zarówno wiedza merytoryczna jak i energiczny oraz efektywny sposób przekazywania wiedzy zostały ocenione przez uczestników na bardzo wysokim poziomie.

Agnieszka Czubak
Kierownik Wydziału Współpracy z UE i Szkoleń IPH w Krakowie

Pan Grzegorz Bratek-przedstawiciel firmy Eurospektrum, przeprowadził dla ośrodka Enterprise Europe Network działającego przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie szkolenie, w dniu 4 grudnia 2018 r.,pod nazwą: “Nowe rynki-nowe możliwości. Jak zdobywać rynki bałtyckie (Litwa, Łotwa, Estonia) vs Kaukaz (Gruzja, Armenia, Azerbejdżan)”.

(…)Trener wykazał się profesjonalizmem, wiedzą teoretyczną oraz praktyczną popartą licznymi przykładami, odpowiedzialnością i zaangażowaniem podczas wykonywania powierzonych obowiązków.

Wymienione atuty stanowią o wysokim poziomie otrzymanych usług szkoleniowych jak i doradczych, o czym może świadczyć analiza ankiet dokonana po szkoleniu.

Doświadczenie wyniesione ze współpracy z Panem Grzegorzem Bratkiem, przedstawicielem firmy Eurospektrum, pozwala zarekomendować Pana Grzegorza jako wiarygodnego i rzetelnego partnera.

Dr inż.Władysław Czajka
Kierownik Ośrodka, Enterprise Europe Network przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie

Pan Grzegorz Bratek doradzał mojej firmie Stuka Puka w ramach projektu “Start up Małopolska”. Potrzebowałam fachowej pomocy w sprawie kontaktu B2B z zagranicznymi kontrahentami oraz konstrukcji umów dystrybucyjnych.

Nasze konsultacje naszpikowane były niezbędną mi wiedzą. Pan Grzegorz świetnie zanalizował potrzeby mojej firmy i konkretnie odniósł się do zadawanych przeze mnie pytań.Dzięki temu byliśmy w stanie rozwinąć nasze plany dystrybucyjne, zaplanować rozwój, rozejrzeć się za ciekawymi rynkami do dalszej współpracy.

 

Jesteśmy zachwyceni zarówno profesjonalizmem Pana Grzegorza jak i jego sposobem bycia i cierpliwością w tłumaczeniu zawiłych zasad jakimi rządzi się międzynarodowy eksport. Te godziny mentoringu pozwoliły nam znacząco przyspieszyć działania w firmie i zbudowały wyjściową bazę wiedzy odnośnie tematu.

Anna Kowacka-Kość
Dyrektor kreatywny, STUKA PUKA