Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą skupiającą specjalistów ds. eksportu, konsultantów z różnych krajów oraz szkoleniowców - praktyków biznesu. Tworzymy Export-Experts - wyspecjalizowany zespół w ramach czołowej wrocławskiej firmy szkoleniowo - doradczej EuroSpektrum.

dwa-logotypy

Czym się zajmujemy?

Doradzamy przedsiębiorcom jak efektywnie korzystać z możliwości płynących z międzynarodowej wymiany handlowej, jak dywersyfikować ryzyko oraz jak wygrywać z konkurencją na rynkach zagranicznych. Dla naszych partnerów zdobywamy rynki zagraniczne oraz pozyskujemy wsparcie finansowe ze środków publicznych na rozwój ich działalności eksportowej. Więcej o nas.

Specjalizujemy się w szkoleniach eksportowych . Prowadzimy je zarówno w formie otwartej jak i zamkniętej, a także w formie intensywnego coachingu eksportowego.

Przygotowując szkolenie zawsze dbamy o optymalne dopasowanie programu do potrzeb Uczestników i poziomu ich zaawansowania. Przeprowadzamy w tym celu rzetelne badania potrzeb.

Zajęcia prowadzimy w formie interaktywnej, kładąc nacisk na praktyczne warsztaty oraz studia przypadków.

Realizujemy również kompleksowe autorskie projekty, w tym: Akademia Menedżera Sprzedaży Międzynarodowej (1550 godz. szkoleniowych, 192 firm).

Nasze doświadczenie

Jesteśmy doświadczonym partnerem w zakresie prowadzenia szkoleń. Od 8 lat prowadzimy projekty szkoleniowe dla sektora MŚP. Przeszkoliliśmy ponad 2500 firm, w czasie 10  200 godzin szkoleniowych, w tym 530 firm z tematyki eksportu.

Posiadamy wdrożony System Zarządzania dla dostawców usług szkoleniowych zgodnie z normą-Certyfikat Zarządzania Jakością ISO 29990:2010.

Eurospektrum - ISO 29990 2018

W latach 2012 - 2017 zorganizowaliśmy szkolenia o tematyce eksportowej dla takich instytucji jak: