Ponowne szkolenie dla krakowskich przedsiębiorców zakończone spektakularnym sukcesem!

26 marca przeprowadziliśmy szkolenie na zlecenie Izby Przemysłowo-Handlowej i Enterprise Europe Network  w Krakowie „Jak rozwijać działalność przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych by odnieść sukces międzynarodowy”.

Szkolenie skierowane było do 35 przedsiębiorców z sektora MŚP, zainteresowanych zagadnieniami związanymi ze sprzedażą na rynki międzynarodowe. Spotkanie poprowadził Grzegorz Bratek, który skoncentrował się na  kwestiach dotyczących budowania skutecznych strategii eksportowych i marketingowych przyczyniających się do odniesienia sukcesu firmy na rynkach zagranicznych, sposobów i kryteriów wyboru rynków eksportowych, budowania oferty na rynki eksportowe oraz strategii dystrybucji na rynkach docelowych.

Szkolenie zostało wysoko ocenione przez uczestników, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i merytorycznym, co potwierdzają uzyskane Referencje – Kraków.  20 maja znów zawitamy z kolejnym szkoleniem dla przedsiębiorców z Krakowa nt. „Finansowanie i zabezpieczanie transakcji w obrocie międzynarodowym”. 

 

„Jak rozwijać działalność przedsiębiorstwa na rynkach zagranicznych by odnieść sukces międzynarodowy”, 26.03.2015 r., Kraków